Serce 0 Ulubione

Mieszkania przy parku Jędrzejów - Oferty sprzedaży i najmu

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jędrzejów,świętokrzyskie

287 000 zł67 m² 4 283,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - rezerwacja! Oferuje przestronne mieszkanie Z balkonem o powierzchni użytkowej 67m2 m2 w stanie bardzo dobrym, po remoncie kilka lat temu gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszka I

Jędrzejów,świętokrzyskie

800 zł88 m² 9,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronne, w całości zaprojektowane przez firmę architektoniczną mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 100m2. Dolny poziom składa się z dużego salonu z biokominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Jędrzejów,świętokrzyskie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Przestronne dwupokojowe mieszkanie 48M2m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim kameralnym bloku w jędrzejowie przy Ulicy Okrzei. Rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Jędrzejów,świętokrzyskie

130 000 zł42 m² 3 071,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe o pow. 42,32m2 w Jędrzejowie, przytulne w dobrym stanie technicznym. Umeblowane. Zadbana klatka schodowa. Piwnica. Domofon. Okna plastikowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Jędrzejów,świętokrzyskie

175 000 zł59 m² 2 961,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Kuchnia, przedpokój i lazienka - nowa glazura. Okna plastikowe, mieszkanie bardzo cieple. 1 pokój oraz salon(z balkonem) posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

przytulne,ciepłe,środkowe mieszkanie wyremontowane,okna plastikowe z blokadami, szafy na wymiar w pokoju, przedpokoju oraz łazience, glazura, panele, gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

110 000 zł34 m² 3 283,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 33,5m2 w świeżo odremontowanym bloku na pierwszym piętrze przy ulicy 11 Listopada. Świetna lokalizacja osiedle z pełną infrastrukturą handlowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Jędrzejów,świętokrzyskie

175 000 zł64 m² 2 755,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie własnościowe w bloku o powierzchni 63,5 m2 w Jędrzejowie przy ulicy Sobieskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie umiejscowione na IV piętrze. Mieszkanie posiada: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie umeblowane , środkowa klatka niski czynsz bardzo ciche ,ciepłe, drugie piętro dwa pokoje oddzielna umeblowana kuchnia ,durzy balkon z suszarką. Najchętniej na dłuższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

140 000 zł44 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje, po niedawnym remoncie, okna pcv, drzwi antywłamaniowe, glazura i terakota, wymieniona istalacja elektryczna, mieszkanie zadbane. Mogę zostawić meble w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

149 000 zł74 m² 2 013,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 74 m2, blok z cegly!po remoncie, 3 oddzielne pokoje,duza jasna kuchnia, łazienka z oknem, wc. Do mieszkania przynaleza az 2 piwnice!, mieszkanie posiada 6 m loggie,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij