Mieszkanie Jędrzejów

Jędrzejów, świętokrzyskie

  • 319 768 zł
  • 32,36 m²
  • 9 881,58 zł/m²

Zdjęcie

Mariusz Karyś

Skontaktuj się

Mieszkanie Jędrzejów

Jędrzejów, świętokrzyskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

319 768 zł

32,36 m²

9 881,58 zł/m²

Mieszkanie Jędrzejów

Zaktualizowane: 14 maja 2026

319 768 zł 32,36 m² 9 881,58 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 319 768 zł (9 881,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 32,36 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,72 m²), piwnica
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,36 m², położone na II piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, nowoczesnych udogodnień i spokojnej, zielonej okolicy a jednocześnie bliskości centrum. (...)

Agent

Mariusz Karyś

537 193...

537 193 491

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mariusz Karyś

537 193...

537 193 491

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości