Mieszkanie, ul. Dojazd

Dojazd, Jędrzejów, świętokrzyskie

  • 245 000 zł
  • 65,20 m²
  • 3 757,67 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia Banaś

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dojazd

Dojazd, Jędrzejów, świętokrzyskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

245 000 zł

65,20 m²

3 757,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dojazd

Zaktualizowane: 13 maja 2026

245 000 zł 65,20 m² 3 757,67 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 245 000 zł (3 757,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 65,20 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 1970 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: węglowe, piec, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: tak

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w Jędrzejowie przy ulicy Dojazd w województwie świętokrzyskim, powiecie jędrzejowskim, gminie Jędrzejów.

TYLKO U NAS! -> OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!

MIESZKANIE PO REMONCIE - > GOTOWE DO ZAMIESZKANIA!

Mieszkanie o powierzchni 65,2 m2 usytuowane w budynku o zabudowie szeregowej. (...)

Agent

Sylwia Banaś

570 617...

570 617 831

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sylwia Banaś

570 617...

570 617 831

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość