Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Jędrzejów - Oferty sprzedaży nieruchomości

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dzień pokazowy 2026-05-29

2 146 000 zł443 m² 4 810 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 592 m²

Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie? Przedstawiamy unikalny kompleks w miejscowości Jasionka (jędrzejów), położony zaledwie rzut kamieniem od węzła trasy ekspresowej S7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 205 zł57,15 m² 9 312,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Wizualizacja ma charakter wyłącznie poglądowy i przedstawia przykładową aranżację wnętrza. Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim 3-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

342 441 zł34,59 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

W ogłoszeniu wykorzystano wizualizację przykładowej aranżacji lokalu. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 34,59 m , położony na parterze inwestycji Apartamenty Parkowa Relaks przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 918 zł63,13 m² 9 154,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Wizualizacja ma charakter wyłącznie poglądowy i przedstawia przykładową aranżację wnętrza. Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim 4-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

466 428 zł49,62 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49,62 m zlokalizowane na II piętrze nowego apartamentowca w dzielnicy Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł46,20 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje: dwupokojowe mieszkanie 46.20m2 z widną kuchnią w bardzo dogodnej dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na czwartym pietrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

546 125 zł58,75 m² 9 295,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,75 m , położone na I piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:432 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 120 m2 zlokalizowany przy ul. 3-go Maja w Jędrzejowie. Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

736 000 zł76 m² 9 684 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane przy ul. Słowiańskiej w Jędrzejowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł91,68 m² 9 271,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży: apartament 93 m | 3 sypialnie | 2 łazienki | wysoki standard | Osiedle Zachód Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł80 m² 8 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 632 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 80 m2 zlokalizowany przy ul Okrzei w Jędrzejowie. Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

785 800 zł2 606 m² 301,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2606 m położona w samym centrum Jędrzejowa, przy ul. Feliksa Przypkowskiego. Doskonała lokalizacja w otoczeniu miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 135 000 zł17 418 m² 179,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 17 421 m2 położona w południowej części Jędrzejowa. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego tereny te są oznaczone symbolem: mn/u3 i mn/u4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 350 zł49,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Premium Apartment prezentuje: twoje nowe, komfortowe życie zaczyna się tutaj - Jędrzejów, ul. Warsztatowa. Nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe wykończone pod klucz - gotowe, byś od razu poczuł się jak.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 722 m² 162,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45,83 m² 5 891,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić państwu ofertę: przytulne mieszkanie z loggią w świetnej lokalizacji Jędrzejów, ul. Armii Krajowej tylko U nas! oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

766 000 zł77 m² 9 948,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego miejsca, które łączy nowoczesność i komfort. Prezentujemy przestronny, 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, położony przy ul. Słowiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł37 m² 8 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Szukasz gotowej rezydencji? To ogłoszenie nie jest dla Ciebie. Jeśli jednak szukasz 775 m uzbrojonego gruntu w świetnej lokalizacji (800 m od Rynku w Jędrzejowie), gdzie na start masz.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł2 369 m² 244,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2369 m położona przy ulicy Pińczowskiej w Jędrzejowie. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym położeniem oraz dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł501,75 m² 1 191,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Victoria Estate prezentuje nieruchomość na rynku w Jędrzejowie. Na sprzedaż większościowe udziały wynoszące 6/8 w nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 669 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 126 zł42,87 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,87m2 zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z garażem

Jędrzejów,świętokrzyskie

728 000 zł110 m² 6 618,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 543 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż usytuowany na ul. Adolfa Dygasińskiego w Jędrzejowie w województwie świętokrzyskim w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46 m² 7 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do wejścia Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, widokowe 2 pokojowe mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 786 m²

| willa z ogrodem i potencjałem inwestycyjnym - Jędrzejów, część wschodnia Na sprzedaż przestronna willa z 1977 roku o powierzchni całkowitej ok. 200 m (pow. użytkowa 1 14,40.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 632 m² 425,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1632m2 zlokalizowana przy ul. Okrzei w Jędrzejowie. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - B23 mn5 - zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł450 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Jędrzejów | budynek warsztatowo-biurowy 450 m 3 kondygnacje | +wiata 250 m | działka 2000 m Gotowa baza operacyjna firmy - biura, warsztat, magazyn i plac w jednym miejscu Na.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł250 m² 3 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Dom twoich marzeń tylko U nas

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jędrzejów,świętokrzyskie

455 000 zł302 m² 1 506,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Do sprzedaży oferujemy Piękny Duży Dom stanie surowym otwartym Jędrzejów obręb Lasków. 3 garaże! duży słoneczny taras! nowoczesna architektura! gotowy projekt domu! idealna nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł27 108 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Jędrzejowie przy ul. Kieleckiej pod obiekty handlowe w tym o powierzchni sprzedaży powyżej 2 000 mkw. Wydane wz na ok. 3000 mkw. Podstawowe dane.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł65,20 m² 3 757,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w Jędrzejowie przy ulicy Dojazd w województwie świętokrzyskim, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63,52 m² 5 667,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,52m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ul. Sobieskiego w Jędrzejowie. W skład mieszkania wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 076 m² 195,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1076 m2 zlokalizowana w miejscowości Sudół, gmina Jędrzejów. Dla działki wydano warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego (dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jędrzejów,świętokrzyskie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:918 m²

Rezerwacja! Poszukujesz przytulnego domu w spokojnej okolicy? To wymarzone miejsce czeka właśnie na Ciebie! tylko U nas - oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł718 m² 332,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną działkę budowlaną w miejscowości Jędrzejów. Działka 294/2 o powierzchni 0,0718 ha , położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł135 m² 5 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Wyjątkowy dom W jędrzejowie gotowy do zamieszkania! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł43,68 m² 7 486,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: tylko u nas!

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 000 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 , zlokalizowana w miejscowości Wolica, gm. Jędrzejów. Nieruchomość położona przy głównej drodze krajowej łączącej Jędrzejów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 304 zł42,96 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - tylko trzy wolne mieszkania nowoczesne- funkcjonalne zdjęcia przykładowe Premium Apartment prezentuje: twoje nowe, komfortowe życie zaczyna się tutaj - Jędrzejów, ul. Warsztatowa Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Mieszka I w Jędrzejowie, na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Lokal jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 628 m² 2 245,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2628 m 2 , zlokalizowana przy ulicy 11 Listopada w centrum Jędrzejowa. Wymiary działki to około 21 m (front) x 125 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł170,20 m² 4 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 138,2 m2 (pow. całkowitej 170,20 m2), zlokalizowany na działce o pow. 1216 m2 w Jędrzejowie. Budynek wzniesiony w 1926 roku. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 350 zł49,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas - ostatnie mieszkania Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 49,30 m zlokalizowane na IV piętrze nowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł218 m² 2 288,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 218 m2 , położony w spokojnej, osiedlowej części Jędrzejowa przy ulicy Artymiaka. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij